Usługi glebogryzarką separacyjną

Usługi glebogryzarką separacyjną już od 1 zł/mkw! (sprawdź cennik »)

Wykorzystanie glebogryzarki separacyjnej to szybki i dokładny sposób na przygotowanie gleby pod Twój trawnik bądź rabaty. Pozwala na zaoszczędzenie mnóstwa pracy oraz niezwykle cennego czasu, w porównaniu do tradycyjnych metod uprawy gleby (szpadel, widły, grabie) jak również w porównaniu do standardowej glebogryzarki.

Uprawa gleby glebogryzarką separacyjną polega na dokładnym i starannym wymieszaniu wierzchniej warstwy podłoża (ok. 10cm) oraz odseparowaniu zanieczyszczeń zalegających w glebie w postaci kamieni, chwastów itp., następnie zasypując je idealnie spulchnionym, oczyszczonym podłożem. Całość jest delikatnie ubijana wałem siatkowym, dzięki czemu uzyskujemy wstępnie wyrównane podłoże. 

Jeżeli marzy Ci się idealnie przygotowane podłoże pod trawnik bądź Twój teren wymaga rekultywacji, nie zwlekaj, zadzwoń i omów się na dogodny dla Ciebie termin! My zajmiemy się resztą!

    #Cena usługi uzależniona jest od podłoża oraz powierzchni całkowitej terenu.

#Usługę wykonujemy najwyższej klasy profesjonalną glebogryzarką separacyjną Muratori MWX załączonej na wyjątkowo mocnym ciągniku jednoosiowym BCS 750, dzięki czemu mają Państwo gwarancję jakości świadczonej usługi.