O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą ogrodniczą. Projektujemy, zakładamy i pielęgnujemy ogrody na terenie całego Wrocławia oraz okolic. Nasi specjaliści to dyplomowani ogrodnicy, posiadający wiedzę oraz doświadczenie w tworzeniu ogrodów.

Kreatywność, pasja i zaangażowanie pozwalają nam tworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne ogrody, indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Każdy ogród traktujemy jak nasz własny, stawiając sobie na celu jego unikatowość, wygląd, estetyk wykonania oraz staranny dobór materiału roślinnego.

O nasze ogrody dbamy w sposób szczególny, przykładając wagę był były efektowne o każdej porze roku, rośliny rosły bujnie i zdrowo, a trawnik był gęsty i zielony.

Zapraszamy do skorzystania z naszych szerokich usług, wspólnie dając się ponieść zielonemu szaleństwu!

DLACZEGO MY?

1

Zdobyliśmy wszechstronną wiedzę na uczelniach wyższych, praktykę ogrodniczą w Polsce, Niemczech i Holandii oraz doświadczenie w realizacji własnych projektów.

2

Dzięki kreatywności, dokładności i zaangażowaniu, intensywnie się rozwijamy, poszerzając zakres naszych usług. Dokładamy starań o jak najlepszy efekt naszej pracy, indywidualnie dopasowując się do klienta i jego ogrodu.

3

Przykładamy bardzo dużą wagę do wspólnej jakości używanych przez nas materiałów. Korzystamy z wysokiej klasy sprzętu aby jak najsolidniej wykonać oferowane przez nas usługi.